JAWA 350 + postranní vozíky

JAWA 350 cena
Pro milovníky rychlé jízdy a výkonů připadá v úvahu JAWA 350. Elegantní tvarem a vybavením schodná s  předcházejícími  stroji, vyniká výkonem 16 koní, který je dostatečný nejen pro rychlost kolem 120 km/hod, ale i pro připojení postranního vozíku. Cestovní průměr lze udržet na rychlosti 80 km/hod. a spotřebu v mezích 4,0 až 5 litrů na 100 km podle způsobu jízdy.

Cena za stroj chromovaný se opět liší o 100 Kčs a činí 10200 Kčs v luxusním provedení
Potřebě jezdců s nárokem na větší přepravní kapacitu vyhoví jeden ze tří typů postranních vozíku.

První typ, vyráběný družstvem Velo v Hradci Králové, má karosérii z polyesterových laminátu, dobře řešený tuhý rám podvozku s odpruženým kolem. K rámu stroje je připojen ve třech bodech. Se strojem JAWA -CZ 250 nebo 350, tvoří elegantní kombinaci pro lacinou dopravu tří osob.

Cena Velorexu je 4100 Kčs

Podobně vybaven je i maďarský vozík Duna -OK 2  s karoserií z hliníkového plechu. Čtyřbodové uchycení k rámu motocyklu, odpružení kol dvěma pružícími jednotkami a celkově nízká váha umožní příjemnou jízdu, nehledě na větší zavazadlový prostor za opěradlem sedadla.

Dodává se za 3300 Kčs

V menším množství vyrábí a dodává sajdkáry také družstvo MOTEX v Praze. Tyto postranní vozíky mají plechovou karoserii obvyklého typu, tuhý rám a čtyřbodové upevnění k rámu motocyklu.  Je možno ho připojit jak k dřívějším „pérákum“ , tak i novým „kývačkám“ , neboť jejich kolo je dobře odpruženo.

Cena je 3850 až 4100 Kčs podle velikosti provedení, neboť tyto vozíky se zhotovují na zakázku podle přání zákazníka.

 

 
Informujte své přátele sdílením